14 квітня 2024 року завершилося приймання творчих робіт на Х Відкритий літературний конкурс творів у жанрі фантастики та фентезі “ФантФест”.

Організатори і журі Конкурсу запрошують вас знайомитись із творами цьогорічних учасників і визначати володаря Призу читацьких симпатій!

Кімната для голосування відчинена о 9.00 16 квітня, голоси читачів приймаються до 28 квітня (до опівночі).



Великою несподіванкою для дорослих та приємним сюрпризом для юних читачів міста Херсона стала зустріч із відомою українською письменницею, авторкою численних творів для дітей, перекладачкою, радіожурналісткою та членкинею Асоціації українських письменників Лесею Ворониною.
Зустріч-знайомство відбулася в рамках проєкту «Зустрічі без прощань», який багато років організовує Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки і який покликаний зробити відомих дитячих письменників сучасності ближчими до читачів. Захід під назвою «Книги для кмітливих та сміливих» понеділкового ранку об’єднав учнів 4-х та 5-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради, учнів 6-х класів Херсонської гімназії №16 Херсонської міської ради та шестикласників Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Письменники
info


Проблема кібербулінгу стає дуже актуальною в сучасному світі. З прискореним розвитком технологій та поширенням інтернету цифрові платформи і соціальні медіа, з одного боку, надають безліч можливостей для спілкування та взаємодії, проте з іншого боку – вони стають місцем для негативних, а інколи навіть шкідливих явищ, таких як кібербулінг. Тож сьогодні під час тематичної зустрічі із учнями 7-8-х класів Херсонської гімназії №6 ХМР “Інтернет без токсичності: кроки до безпечного онлайн-середовища”, проаналізували цю важливу тему та сформували власний “чекліст з протидії кібербулінгу”.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини
info


У Всесвітній день авіації і космонавтики та День працівників ракетно-космічної галузі України юні дослідники космосу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та Херсонської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №55 разом із фахівцями Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, поринули у віртуальну мандрівку безкраїми просторами космосу.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Медіа-центр, Новини
info


12 квітня 2024 року ми святкуємо календарну дату, яка має одночасно три назви: Всесвітній день авіації та космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос і День працівників ракетно-космічної галузі в Україні.
Цього дня на захід «Українці у космосі: Галерея слави у книжках» завітали восьмикласники із ЗЗСО № 50. Разом ми склали галерею слави українцям, які побували у космосі або долучилися до розбудови ракетно-космічної галузі. І досліджували ми життя видатних українців крізь призму книг, написаних ними самими чи про них.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Читальна зала
info


Всесвітній день авіації та космонавтики святкується щорічно 12 квітня. Це свято присвячене досягненням людства у сфері авіації та космонавтики, а ще є нагадуванням про те, як важливо продовжувати досліджувати небесні простори і розвивати авіаційні технології для подальшого розвитку.
Уявити політ у космос, де небо ніби безмежне полотно, а зорі — маленькі вогники, та прокласти шлях до зірок порекомендувала Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки своїм постійним читачам – учням 4 – х класів Херсонського Таврійського ліцею.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


От і завершилося фахове навчання працівників шкільних бібліотек м. Херсон за тренінговим курсом “Медіаінформаційна культура шкільного бібліотекаря”, організоване управлінням освіти Херсонської міської ради, КУ «Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Херсонської міської ради та КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.
Підсумкове залікове заняття відбулося у форматі захисту-презентації творчих робіт (власних інтерактивних розробок до бібліотечних заходів та занять з медіаінформаційної грамотності), під час якої кожен бібліотекар презентував свої напрацювання та ділився досвідом використання освоєних платформ, впровадження розглянутих в ході навчання тем.

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Бібліотекарям
info